Rezonans magnetyczny kończyny górnej

Rezonans magnetyczny kończyny górnej

Rezonans magnetyczny jest bezbolesnym, nieszkodliwym dla zdrowia i bezinwazyjnym badaniem diagnostycznym ludzkiego ciała. Zapraszamy Państwa do naszej najnowocześniejszej pracowni na Starych Bielanach w Warszawie. 

Wykonujemy szereg badań, w tym rezonans magnetyczny ręki. Czasami spotykamy się z zapytaniami, czy do rezonansu trzeba się rozebrać?,  czy rezonans magnetyczny boli? Jak już wcześniej wspomnieliśmy jest to badanie bezbolesne.

więcej

Rezonans magnetyczny MRI

Co do odzieży, to załóż taką, która nie zawiera żadnych elementów metalowych, między innymi guzików czy zamków. 

Aby w naszej pracowni wykonać rezonans magnetyczny kończyny górnej, nie musisz posiadać żadnego skierowania lekarskiego.

Dotyczy to także, kiedy wykonujesz rezonans magnetyczny nadgarstka lub rezonans magnetyczny dłoni. 

rezonans magnetyczny warszawa żoliborz, mri nadgarstka

Jeżeli przez dłuższy okres czasu odczuwasz bóle w okolicy łokcia, a nie działają leki przeciwzapalne, czy przeciwbólowe, wówczas najlepiej jest wykonać rezonans magnetyczny łokcia.

Wynik badania rezonansem pozwoli Twojemu lekarzowi podjąć stosowne leczenie i rehabilitacje. 

Temat – badanie rezonans magnetyczny z kontrastem, najczęściej wykonujemy, w diagnostyce takich chorób jak stwardnienie rozsiane, udar mózgu, czy choroby nowotworowe. Najczęściej kręgosłupa i głowy. 

Badanie rezonans magnetyczny –  Cena ?

Kolejny temat, który interesuje pacjentów, to: badanie rezonans magnetyczny, cena.

Kwota za wykonanie badania na najnowocześniejszym rezonansie w Polsce, aktualnie rozpoczyna się od… – zobacz cennik! Dotyczy jednego odcinka kręgosłupa. Możliwe jest, jednak również badanie całego kręgosłupa.

Ceny badań, poszczególnych części ciała np. rezonans barku znajdziesz, w zakładce Cennik, bezpośrednio na stronie internetowej – www.mridiagnostyka.pl 

mri łokieć, rezonans magnetyczny warszawa bemowo

Prawidłowo przedstawiony pacjentowi wynik, to bardzo ważna informacja, która w dalszej kolejności pozwoli na podjęcie skutecznego leczenia. Badanie takie przedstawi aktualny stan zdrowia pacjenta. 

Rezonans magnetyczny barku czy rezonans dłoni i nadgarstka

Kiedy wykonamy rezonans magnetyczny barku czy rezonans dłoni i nadgarstka na starszym, mniej nowoczesnym urządzeniu, wówczas wynik nie będzie precyzyjny. 

rezonans magnetyczny warszawa bielany, zdjęcie łokcia

Nasze najnowocześniejsze urządzenie – aparat 1,5 T firmy Simens idealnie zdiagnozują każdą dolegliwość.

Zapraszamy Państwa do naszej pracowni!

Z naszej strony zapewniamy krótki czas oczekiwania na badanie oraz opiekę doświadczonych specjalistów.

rezonans magnetyczny warszawa cena, mri dłoni