Rezonans magnetyczny kończyny dolnej

Rezonans magnetyczny kończyny dolnej

Rezonans magnetyczny stopy, czy rezonans magnetyczny stawu skokowego wykonujemy na najnowszym modelu aparatu 1,5 T światowej marki Simensa. Wewnętrzna przestrzeń tego urządzenia pozwala na komfortowe wykonanie badania osób mocno otyłych i dobrze zbudowanych. Gwarantujemy sprawne i bezpieczne przeprowadzenie badania oraz precyzyjne zdiagnozowanie każdej dolegliwości. 

Przeprowadzając w naszej placówce rezonans magnetyczny bioder, czy rezonans magnetyczny kolana zostaniecie poinformowani – jak przygotować się do badania.

Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie www.mridiagnostyka.pl

Takie same zasady będą obowiązywać, gdy będziecie wykonywać w naszej placówce rezonans stopy i rezonans stawu skokowego. Przed badaniem, w trakcie jak również bezpośrednio nasi pacjenci są  pod baczną obserwacją doświadczonych specjalistów. 

Rezonans magnetyczny stopy

Jak tylko zaistnieje taka potrzeba wykonamy  rezonans magnetyczny kończyny dolnej. Sprawne i szybkie badanie pozwoli na podjecie dalszych stosownych lekarskich działań. Czas w przypadku wszelkich dolegliwości ma duże znaczenie.  

W naszym przypadku czas oczekiwania na badania jest bardzo krótki. Istnieje możliwość przesyłania opisów badania w formie  online. 

Rezonans magnetyczny stawu skokowego

Jeśli odczuwasz dyskomfort i potrzebujesz szybkiej oraz dokładnej diagnostyki zapraszamy na rezonans magnetyczny stawu skokowego. Czasami pacjenci używają pojęcia –  rezonans nogi, czy rezonans kończyny dolnej. Jest to mało precyzyjne określenie, miejsca  dolegliwości.  Wspólnie zdecydujemy, które konkretne miejsce wymaga rezonansu. 

 Badanie kolana rezonansem magnetycznym

Urazy oraz wszelkie dolegliwości związane z kolanem wymagają szybkiego podjęcia medycznych działań. Każda niepotrzebna zwłoka może skutkować poważnymi komplikacjami. W celu określenia szczegółów dotyczących problemy należy wykonać rezonans kolana. 

więcej

Rezonans magnetyczny MRI

Pytanie jak wygląda rezonans magnetyczny kolana? Tutaj warto skorzystać z zasobów internetowych. Między innymi możemy użyć hasła – rezonans magnetyczny kolana YouTube. Jest to praktyczny i prosty sposób na uzyskanie potrzebnej w tym zakresie wiedzy. 

Najczęściej naszych pacjentów interesuje temat –  rezonans magnetyczny kolana, wyniki oraz rezonans magnetyczny kolana, przygotowanie. Płytka z wynikami przekazywania jest pacjentowi w dniu badania. Natomiast opis lekarki wykonujemy do 7 dni roboczych. Istnieje możliwość przesłania wyników, w formie online.  Przygotowanie do rezonansu szczegółowo opisaliśmy na naszej stronie internetowej. 

Rezonans magnetyczny bioder

Rezonans bioder wykonujemy w celu szczegółowego zdiagnozowania występujących dolegliwości.  Choroby i urazy bioder jest często spotykaną dolegliwością. W tym przypadku również należy szybko ustalić wszystkie okoliczności dotyczące choroby. Wówczas lekarz na podstawie wyników z rezonansu, będzie prowadził stosowne leczenie lub zaleci stosowne odpowiednich ćwiczeń w formie rehabilitacji. 

Doświadczony zespół naszych lekarzy radiologów i techników elektrorodiologii posiadają wiedzę na temat metod diagnostycznych z zakresu radiologii. Eksperci zadbają o prawidłowy przebieg badań oraz prawidłowy ich opis. Państwa bezpieczeństwo jest również naszym priorytetem!

rezonans magnetyczny bemowo, stopa
rezonans magnetyczny bielany, staw skokowy